Η επιχειρησή μας ιδρύθηκε το 2016, αλλά η εμπειρία μας και η ειδικευσή μας στον χώρο των λευκών ειδών υπάρχει απο το 1949 και τώρα διοικείται από την τρίτη γεννιά. Η εξαιρετική ποιότητα, η πλούσια επιλογή προιόντων και οι προσίτές τίμες δημιούργησαν εμπιστοσύνη σε αρκετά ξενοδοχειακά καταλύμματα στην Ελλάδα. Η αναπτυγμένη σχέση αμοιβαίας βοήθειας και υποστήριξης, με τα κορυφαία εργοστάσια του εξωτερικού, ικανοποιεί όλες τις ανάγκες των πελατών μας.